Szkolenia pozycjonowanie stron, kursy SEO

Zapraszamy na organizowane przez naszą firmę kursy i szkolenia pozycjonowania stron we Wrocławiu. Jeżeli posiadacie własną stronę firmową lub planujecie uruchomić biznes i skupić się na marketingu internetowym, a w tym na SEO w Google - organizowane przez nas warsztaty i szkolenia z zakresu: pozycjonowanie stron internetowych na pewno pomogą w zdobyciu wiedzy [podstawy / średnio zaawansowanej], a następnie wdrożeniu jej w życie.

Na szkoleniach będzie można dowiedzieć się na czym polega pozycjonowanie i optymalizacja stron, jak bezpiecznie promować witryny oraz na czym skupiać się podczas prowadzenia kampanii SEO. Oprzemy się na zewnętrznych narzędziach udostępnionych w sieci www, wspomagających pozycjonowanie stron, a także na zawartości konta Google, które jest niezbędne w trakcie prowadzenia działań marketingowych. Zapewniamy niezbędne materiały dydaktyczne oraz gwarantujemy merytoryczne wykłady potwierdzone statystykami oraz case study, czyli przykładami naszych kampanii SEO.

Szkolenia SEO

SEO i Content Marketing data: 15 września 2020 miejsce: ul. Kiełbaśnicza 24, Wrocław lokalizacja: ul. Kiełbaśnicza 24 godzina: 9:30-10:15 Kategoria: Edukacja Audyt i Optymalizacja strony data: 16 września 2020 miejsce: ul. Kiełbaśnicza 24, Wrocław lokalizacja: ul. Kiełbaśnicza 24 godzina: 9:30-10:15 Kategoria: Edukacja SEO dla strony za darmo? data: 17 września 2020 miejsce: ul. Kiełbaśnicza 24, Wrocław lokalizacja: ul. Kiełbaśnicza 24 godzina: 9:30-10:15 Kategoria: Edukacja Zadzwoń i umów się na wybrany termin. Żaden z tych terminów Ci nie odpowiada - ZADZWOŃ i ZAPROPONUJ WŁASNY - zobaczymy co się da zrobić.
Pozycjonowanie stron to nieformalny dział promocji witryn w sieci, który nie ma standaryzowanych zachowań czy działań. Dlatego skuteczna promocja witryn jest trudna i wymaga lat praktyki.

Jeżeli nie chcą Państwo tracić czasu (a także pieniędzy) na prywatne testy bądź szukanie porad na forach i blogach o SEO - zapraszamy na nasze wrocławskie szkolenia.


Program szkolenia SEO


Wstęp do pozycjonowania stron
- Dlaczego SEO jest nadal ważne?
- Contentent marketing i pozyskiwanie lead'ów
- Jak działa wyszukiwarka Google (2019 rok) ?
- Google Updates, czyli co się zmienia
- Wyszukiwanie semantyczne, BrainRank i koniec PageRank

Audyt seo dla strony internetowej
- Na jakie czynniki zwrócić uwagę?
- Czynniki mogące wpływać bezpośrednio na pozycje
- Strona mobilna i desktop - różnice

Dobór i analiza fraz kluczowych
- Optymalizacja treści on-site
- Content marketing w służbie seo
- Praktyczne wykorzystanie marketingu internetowego
Testy słów kluczowych w Google AdWords

Optymalizacja stron
- Narzędzia Google dla webmasyterów i dla firm, obecnie Google Search Console
- Google Moja Firma (kod weryfikacyjny, pomoc opinie)

Link Building, czyli zdobywanie linków seo
- Jak poprawnie linkować do strony?
- Wartościowe linki, jak zdobywać?
- Anchor teksty - jakie linki pozycjonujące
- Wdrożenie strategii linkowania strony
- Tworzenie własnych stron Jakość

Monitorowanie wyników SEO
Szkolenia z pozycjonowania - elastycznie i kompleksowo

Kursy we Wrocławiu organizujemy cyklicznie - istnieje możliwość indywidualnego ustalenia terminarzu i zakresu szkolenia. Chętnie pokażemy, jak pozycjonować strony - zarówno dla przedsiębiorców i ich webmasterów, jak i dla bardziej zaawansowanych w zagadnieniach SEO, którzy chcą dokształcić się w zakresie promowania własnych witryn w sieci.

Każde szkolenie SEO we Wrocławiu, organizowane przez naszą firmę wieńczone jest dyplomem, który będzie doskonałym dodatkiem do CV oraz potwierdzeniem umiejętności nabytych na szkoleniu. Podczas prowadzenia kursów i warsztatów SEO staramy się dopasować do każdego kursanta, odpowiadając na pytania, prezentując najważniejsze meandry pozycjonowania i przede wszystkim kompleksowo podchodząc do tematu SEO. Wychodzimy z założenia, że pozycjonowanie strony będzie skuteczne i efektywne, gdy zrozumie się je od podszewki, dlatego nasi instruktorzy (wykwalifikowani specjaliści SEO z wieloletnim doświadczeniem) zwracają szczególną uwagę na wszystkie zagadnienia pojawiające się na kursach, dokładnie je omawiając.Jak wypromować swoją firmę i wejść na szczyty wyszukiwarek – program szkolenia

Szkolenie skierowane jest do właścicieli witryn internetowych, małych i średnich przedsiębiorców oraz reprezentantów firm i instytucji, na co dzień pracujących w działach marketingu lub PR, którzy pragną poznać tajniki pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych, zwiększając tym przychody swoich firm.

Cel szkolenia

Celem szkoleń jest aktualizacja wiedzy teoretycznej oraz nabycie umiejętności praktycznych z zakresu technik pozycjonowania stron internetowych oraz ich optymalizacji pod kątem promocji w wyszukiwarkach – dla zwiększenia sprzedaży i rozpowszechnienia firmy na przestrzeni Internetu. Zagadnienia z zakresu marketingu internetowego podane przystępnym językiem.
Call Now Button