Darmowy audyt SEO

Pozycjonowanie to szereg działań reklamowych, które mają na celu zwiększyć popularność danej firmy w wynikach wyszukiwania. Nasza agencja skupia się na promocji stron w wyszukiwarce Google. Gigant z Mountain Views od dawna wprowadza w algorytm ulepszenia i aktualizacje, które analizują nie tylko linki kierowane do stron promowanych, ale także samą budowę stron. Dlatego tak ważna w świecie SEO stała się optymalizacja stron.

Aby jednak przeprowadzić optymalizację, czyli wdrożyć niezbędne zmiany w kodzie strony czy też jej treści, trzeba wiedzieć, co zmienić. Tu z pomocą przychodzą audyty SEO, czyli specjalne raporty, które analizują stronę pod wieloma kątami, przedstawiając zasób informacji oraz sugestie, co należy poprawić, aby dany portal był przyjaźniejszy dla wyszukiwarek.

Darmowe narzędzia do przeprowadzania audytu online

Jeżeli szukają Państwo sposobu, aby pozyskać darmowy audyt SEO - witamy w odpowiednim miejscu. Nasza agencja promuje innowacyjne rozwiązania, które pozwalają w sposób darmowy przeanalizować stronę pod kątem kodu a także treści oraz innych czynników, które mają ogromne znaczenie dla Google. Oczywiście darmowe audyty SEO nie będą tak obszerne i dokładne, jak te, które wykonują specjaliści, analizując indywidualnie daną stronę - jednak nawet darmowy audyt przeprowadzony za pomocą aplikacji i algorytmów może dostarczyć Państwu wielu ciekawych sugestii oraz informacji, co należy poprawić, aby dana strona była jeszcze lepiej widoczna w wynikach wyszukiwania pod określonymi frazami.

Jakie korzyści daje darmowy audyt SEO?

Przede wszystkim bardzo obiektywne sugestie dotyczące budowy strony, jej kodu a także treści i ewentualnych błędów, które mogą znacząco wpływać na pozycje w wynikach wyszukiwania. Co ważne, Google od wielu lat zwraca uwagę na jakość budowy stron - jeżeli portal ma liczne błędy, algorytm nie pozwoli mu zająć pierwszych pozycji w wynikach wyszukiwania. Dlatego aby uniknąć takiej sytuacji, należy przeprowadzić audyt SEO i wdrożyć zalecenia. Wówczas portal będzie przyjaźniejszy dla algorytmu wyszukiwania , a tym samym jego promocja będzie tańsza.