Google Ads - Linki sponsorowane Wrocław

Czym jest Google AdWords?

AdWords to jedna z wielu usług oferowanych przez Google. Kampanie AdWords to sposób, aby Państwa strona znalazła się na pierwszych pozycjach w płatnych wynikach wyszukiwania na kluczowe frazy, zarówno te ogólnopolskie jak i np. frazy wrocławskie, skierowane dla zapytań regionalnych. Linki sponsorowane można wdrożyć bez inwestowania w pozycjonowanie organiczne, bez długiego oczekiwania, aż strona zostanie wypromowana - szybko i skutecznie. Kampanie AdWords to jedna z usług naszej firmy - oferujemy Państwu profesjonalne przygotowanie kampanii na potrzeby witryny.

Gwarantujemy, że dopasujemy kampanię do budżetu i lokalizacji (np. Wrocław i okolice), wybierając najważniejsze frazy i sformułowania kluczowe, pod jakimi Państwa strona pojawi się w wynikach wyszukiwania

W zakres usługi przygotowania kampanii AdWords wchodzi:

1. Dokładna analiza fraz kluczowych zarówno lokalnych np. Wrocław, jak i ogólnopolskich - sukces kampanii AdWords zależy od doboru fraz kluczowych. Cały kunszt polega na tym, aby dobrać frazy tanie (czyli nie generujące wysokich stawek za każde kliknięcie), ale bardzo popularne i gwarantujące wartościowych ruch internautów na stronę. Nasza agencja przed rozpoczęciem kampanii dokładnie dobiera frazy kluczowe.

2. Optymalizacja kosztów kampanii - wybór fraz kluczowych to nie wszystko. Dokonujemy także optymalizacji kosztów kampanii. Gwarantujemy, że nie przekroczymy odgórnie założonego budżetu.

3. Stały monitoring wyników i opłacalności kampanii AdWords - uruchomienie kampanii Ads to dopiero początek - należy ją bowiem ciągle monitorować i w razie potrzeby nanosić poprawki, które pomogą wykorzystać potencjał Ads (AdWords) do maksimum.

4. Raporty z przeprowadzonych prac - każdy Klient, który zdecyduje się na współpracę z naszą firmą może liczyć na szczegółowe raporty oraz dokładne analizy kampanii AdWords.

Jeżeli poszukują Państwo certyfikowanych specjalistów AdWords we Wrocławiu, którzy wiedzą, jak skonfigurować kampanię dla Państwa witryny - zapraszamy do współpracy. Z chęcią podejmiemy się promocji sklepów internetowych, witryn firmowych, wizytówek czy też innych portali, które nie są sprzeczne z odgórnie narzuconym regulaminem Google AdWords. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

Polecam specjalista AdWords z Rzeszowa, jeśli będzie Państwu po drodze, może bliżej na spotkanie, proszę zadzwonić i omówić wszystkie detale potencjalnej współpracy.


Linki sponsorowane Rzeszów, Google Ads

to oferta na długofalową współpracę przy Ads'ach lub też skrojona na miarę i szybka opcja zaistnienia w sieci np. z produktem sezonowym. Specjalista Google Ads Rzeszów zaprasza do kontaktu.