Szkolenia pozycjonowanie, konsultacje SEO we Wrocławiu

Konsultacje SEO Wrocław

Wyobraź sobie, że osoba, która prowadzi kurs se we Wrocławiu skupia się tylko i wyłącznie na zagadnieniach, które dotyczą Ciebie.

Łatwo to porównać do szkoleń z pozycjonowania, całodniowych, otwartych, gdzie spotyka się wielu słuchaczy i prowadzący opiera się na prezentacji. Taka prezentacja szkoleniowa najczęściej skierowana jest do wszystkich, czyli tak de facto do nikogo.

Płacisz wtedy zazwyczaj za szkolenie, z przerwą obiadową. Szkolenie, które jest zestawieniem slajdów i przemówienia prowadzącego. Oczywiście pewna forma interakcji pomiędzy prowadzącym a salą będzie istniała. Z doświadczenia wiem, że najczęściej pytania będzie zadawało dwóch lub trzech kursantów, którzy zdominują grupę, bo będą dążyli do otrzymania odpowiedzi na swoje pytania.

Szkolenia SEO Wrocław

A teraz wyobraź sobie, że cały czas przeznaczony jest wyłącznie dla Ciebie i zagadnień, jakie są istotne dla Twojego serwisu. Zadajesz pytanie i otrzymujesz odpowiedź.

Wcześniej ja, jako prowadzący szkolenie, przygotowuję się do tego indywidualnie - opierając się na danych z Twojego serwisu. Razem spoglądamy w narzędzia Google, które mogą rozwiązać Twoje problemy w zakresie słabszej widoczności w Google.

Nikt nam nie przeszkadza i co równie istotne, pieniądze, które przeznaczasz na takie szkolenie w 100%, a nie w 5% (jakby to miało miejsce przy sali wypełnionej 20 słuchaczami) przeznaczone są na rozwiązanie Twoich problemów.

Jestem praktykiem, który od 2006 roku zajmuje się SEO, bezpiecznie pozycjonując strony klientów.

Zapraszamy na organizowane przez naszą firmę kursy i szkolenia pozycjonowania stron we Wrocławiu. Jak być widocznym w mapach Google?

Jeżeli posiadacie własną stronę firmową lub planujecie uruchomić biznes i skupić się na marketingu internetowym, a w tym na SEO w Google - organizowane przez nas warsztaty i szkolenia z zakresu: pozycjonowanie stron internetowych na pewno pomogą w zdobyciu wiedzy [podstawy / średnio zaawansowanej], a następnie wdrożeniu jej w życie.

Szkolenia SEO Wrocław

Na szkoleniach będzie można dowiedzieć się na czym polega pozycjonowanie i optymalizacja stron, jak bezpiecznie promować witryny oraz na czym skupiać się podczas prowadzenia kampanii SEO.

Oprzemy się na zewnętrznych narzędziach udostępnionych w sieci www, wspomagających pozycjonowanie stron, a także na zawartości konta Google, które jest niezbędne w trakcie prowadzenia działań marketingowych.

Zapewniamy niezbędne materiały dydaktyczne oraz gwarantujemy merytoryczne wykłady potwierdzone statystykami oraz case study, czyli przykładami naszych kampanii SEO.

Szkolenia SEO

Szkolenia SEO Wrocław

Darmowe szkolenia SEO

Szkolenia dla firm

Podstawy Twojego SEO
data: 01 lipca 2022
miejsce: ul. Kiełbaśnicza 24, Wrocław
lokalizacja: ul. Kiełbaśnicza 24
godzina: 9:30-10:15
Kategoria: Edukacja

Podstawy Twojego SEO
data: 08 lipca 2022
miejsce: ul. Kiełbaśnicza 24, Wrocław
lokalizacja: ul. Kiełbaśnicza 24
godzina: 9:30-10:15
Kategoria: Edukacja

Podstawy Twojego SEO
data: 15 lipca 2022
miejsce: ul. Kiełbaśnicza 24, Wrocław
lokalizacja: ul. Kiełbaśnicza 24
godzina: 9:30-10:15
Kategoria: Edukacja

Zadzwoń i umów się na wybrany termin.

Żaden z tych terminów Ci nie odpowiada - ZADZWOŃ i ZAPROPONUJ WŁASNY - zobaczymy co się da zrobić.

Pozycjonowanie stron to nieformalny dział promocji witryn w sieci, który nie ma standaryzowanych zachowań czy działań. Dlatego skuteczna promocja witryn jest trudna i wymaga lat praktyki.

Jeżeli nie chcą Państwo tracić czasu (a także pieniędzy) na prywatne testy bądź szukanie porad na forach i blogach o SEO - zapraszamy na nasze wrocławskie szkolenia.


Program szkolenia SEO


Wstęp do pozycjonowania stron
- Dlaczego SEO jest nadal ważne?
- Contentent marketing i pozyskiwanie lead'ów
- Jak działa wyszukiwarka Google (2021 rok) ?
- Google Updates, czyli co się zmienia
- Wyszukiwanie semantyczne, BrainRank i koniec PageRank

Audyt seo dla strony internetowej
- Na jakie czynniki zwrócić uwagę?
- Czynniki mogące wpływać bezpośrednio na pozycje
- Strona mobilna i desktop - różnice

Dobór i analiza fraz kluczowych
- Optymalizacja treści on-site
- Content marketing w służbie seo
- Praktyczne wykorzystanie marketingu internetowego
Testy słów kluczowych w Google AdWords

Optymalizacja stron
- Narzędzia Google dla webmasyterów i dla firm, obecnie Google Search Console
- Google Moja Firma (kod weryfikacyjny, pomoc opinie)

Link Building, czyli zdobywanie linków seo
- Jak poprawnie linkować do strony?
- Wartościowe linki, jak zdobywać?
- Anchor teksty - jakie linki pozycjonujące
- Wdrożenie strategii linkowania strony
- Tworzenie własnych stron Jakość

Monitorowanie wyników SEO
Szkolenia z pozycjonowania - elastycznie i kompleksowo

Kursy we Wrocławiu organizujemy cyklicznie - istnieje możliwość indywidualnego ustalenia terminarzu i zakresu szkolenia. Chętnie pokażemy, jak pozycjonować strony - zarówno dla przedsiębiorców i ich webmasterów, jak i dla bardziej zaawansowanych w zagadnieniach SEO, którzy chcą dokształcić się w zakresie promowania własnych witryn w sieci.

Każde szkolenie SEO we Wrocławiu, organizowane przez naszą firmę wieńczone jest dyplomem, który będzie doskonałym dodatkiem do CV oraz potwierdzeniem umiejętności nabytych na szkoleniu. Podczas prowadzenia kursów i warsztatów SEO staram się dopasować do każdego kursanta, odpowiadając na pytania, prezentując najważniejsze meandry pozycjonowania i przede wszystkim kompleksowo podchodząc do tematu SEO. Wychodzę z założenia, że pozycjonowanie strony będzie skuteczne i efektywne, gdy zrozumie się je od podszewki, dlatego jako instruktor (wykwalifikowany specjalista SEO z wieloletnim doświadczeniem) zwracam szczególną uwagę na wszystkie zagadnienia pojawiające się na kursach, dokładnie je omawiając.Jak wypromować swoją firmę i wejść na szczyty wyszukiwarek – program szkolenia

Szkolenie skierowane jest do właścicieli witryn internetowych, małych i średnich przedsiębiorców oraz reprezentantów firm i instytucji, na co dzień pracujących w działach marketingu lub PR, którzy pragną poznać tajniki pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych, zwiększając tym przychody swoich firm.

Cel szkolenia

Celem szkoleń jest aktualizacja wiedzy teoretycznej oraz nabycie umiejętności praktycznych z zakresu technik pozycjonowania stron internetowych oraz ich optymalizacji pod kątem promocji w wyszukiwarkach – dla zwiększenia sprzedaży i rozpowszechnienia firmy na przestrzeni Internetu. Zagadnienia z zakresu marketingu internetowego podane przystępnym językiem.